Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika

Pateicoties par interesi par mūsu produktiem un pakalpojumiem, mēs vēlamies nodrošināt Jums labāko iepirkšanās pieredzi. Lai to sasniegtu, mēs uzņemamies atbildību par jūsu personas datu aizsardzību. Lūdzu, rūpīgi izlasiet mūsu privātuma politiku, lai saprastu, kā mēs apstrādājam un aizsargājam jūsu personīgo informāciju.

 1. Kādu informāciju mēs ievācām?

Lai ērti nodrošinātu jums mūsu pakalpojumus, mēs ievācam šādu informāciju:

 • Vārds, uzvārds: Lai personalizētu jūsu iepirkšanās pieredzi un nodrošinātu pareizu saziņu.
 • Adrese: Jūsu reģistrētā dzīvesvieta, lai nodrošinātu pareizu piegādi.
 • Piegādes adrese (pakomāta): Ja izvēlaties piegādi uz citu adresi.
 • Tālrunis: Lai sazinātos ar jums saistībā ar pasūtījumu un nodrošinātu efektīvu komunikāciju.
 • E-pasta adrese: Lai nosūtītu apstiprinājumus par pasūtījumu, sekotu līdzi jūsu pasūtījumam un sniegtu aktuālu informāciju par mūsu piedāvājumiem.

 1. Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs izmantojam jūsu informāciju, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu sniegšanu un uzlabotu jūsu iepirkšanās pieredzi. Tas ietver:

 • Pasūtījumu apstrādi un piegādi uz norādīto adresi.
 • Saziņa ar jums saistībā ar jūsu pasūtījumu vai jautājumiem.
 • Paziņojumi par akcijām, piedāvājumiem vai citiem jaunumiem, ja jūs esat piekritis saņemt šādu informāciju.

 1. Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?

Mēs ļoti nopietni attiecamies pret jūsu datu drošību. Lai novērstu nelegālu piekļuvi, pārstrādi vai iznīcināšanu, mēs pielietojam piemērotus fiziskos, elektroniskos un administratīvos drošības pasākumus.

 1. Ar ko mēs varētu dalīties ar jūsu informāciju?

Mēs nekādos apstākļos nepārdodam, nepārnesam vai nesniedzam jūsu personīgo informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams likumā vai ir saistīts ar mūsu pakalpojumu sniegšanu (piemēram, kurjeriem vai pakomātu pakalpojumu sniedzējiem).

 1. Kā jūs varat kontrolēt savu informāciju?

Jūs vienmēr varat piekļūt, labot vai dzēst savu personīgo informāciju, sazinoties ar mums pa e-pastu :  kurtscoffee.riga@gmail.com

 1. Privātuma politikas grozījumi

Mēs paturam tiesības pārskatīt un grozīt mūsu privātuma politiku pēc nepieciešamības. Ja tiek veiktas būtiskas izmaiņas, mēs informēsim jūs par tām, publicējot atjaunoto politiku mūsu interneta vietnē.

Jūsu privātums ir mūsu prioritāte, un mēs esam pateicīgi par to, ka izvēlējāties iepirkties pie mums. Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums :  kurtscoffee.riga@gmail.com